קידום אתרים אורגני בגוגל – SEO
או: מדוע קידום אתרים היום הינו בגדר חובה?

קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים אורגני בגוגל – SEO
או: מדוע קידום אתרים היום הינו בגדר חובה?

91% מהגולשים, לא ממשיכים בכלל לעמוד השני של תוצאות החיפוש בגוגל.
באיזה עמוד האתר שלכם ממוקם?

כיום כולם יודעים שבניית אתר אינטרנט זה כבר לא מספיק, כי גם האתר הטוב, היפה והמושקע ביותר, יהיה בגדר "אבן שאין לה הופכין" ללא קידום אורגני. הרי אם הגולשים שלכם מחפשים אתכם בגוגל ואתם לא נמצאים שם, העסק שלכם מפסיד כסף. 

אז מה זה בעצם קידום אתריׁׂם (SEO – Search Engine Optimization)?

זוהי שיטת קידום אתרים בשיטה אורגנית, ללא תשלום ישיר לגוגל, שמטרתה לשפר מיקום אתרים בתוצאות החיפוש. השיטה משלבת בין יצירתיות, אלמנטים טכניים וכלים מתקדמים שבסופו של דבר, מסייעים לאתרים לטפס למעלה בתוצאות החיפוש של גוגל, בביטויים הרלוונטיים.

קידום אתרים דורש עבודה קבועה ושוטפת לאורך זמן. הדבר תלוי בתחרותיות הענף בו העסק שלכם נמצא ובאיכות הקידום של המתחרים שלכם.

אז איך אנחנו אתכם למעלה?

מחקר SEO

איסוף מידע רלוונטי

איסוף מידע אודות האתר שלכם ושל המתחרים שלכם, ביטויים נכונים, מבנה קוד תקין, חולשות באתר ואלמנטים נוספים.

דו"ח SEO לשיפורים ועבודת קידום

דו"ח תוצאות והכנה לפעולה

יצירת דו"ח הכולל הכנה מקיפה, תיקון ליקויים טכניים, אופטימיציית קוד ותכנית פעולה ארוכת טווח לקידום האתר.

יוצאים לדרך!

הגיע הזמן להשאיר למתחרים שלכם אבק!
נצא לדרך עם מעקב שוטף, דו"חות התקדמות ועלייה במיקומים מול המתחרים!

ביטויים מקודמים בגוגל
אתרים ועמודי נחיתה
ימים בשנה

בואו נדבר על תוצאות

היתרון האמיתי שלנו, הוא שאנחנו מבינים מה מכניס לקוחות לאתר שלכם, מה יגרום להם לקנות ומה יעזור להם ליצור קשר או לבצע פעולה אחרת באתר. בתהליך הקידום אנו לוקחים בחשבון את כל הפרמטרים לאחר ביצוע סקירה מעמיקה לאתר שלכם ולאתרים של המתחרים שלכם.

לקוחות שהגיעו אלינו עם אתר "גוסס" ובמיקומים לא טובים (למשל, עמוד 15 בביטויים חשובים), אשר עבדו איתנו בתהליך חודשי מתמשך ובשילוב של שיפור האתר, דהרו מעלה עד לעמוד הראשון והחלו לקבל פניות טלפוניות, רכישות והזמנות מלקוחות חדשים.

 

איך נראה התהליך?

כפי שאתם מבינים – קידום אתרים אורגני הינו תהליך שאינו מתרחש ביום אחד, אלא במהלך תקופה שבה בהדרגתיות, אנו משפרים פרמטרים טכניים בתוך האתר, מוסיפים תוכן ומדייקים אותו, נעזרים בכלים המשקפים לנו את המצב, ועוד שיטות משלנו לשיפור המיקומים בתוצאות החיפוש.

בתהליך SEO, אלו חלק מהפרמטרים אותם אנו בוחנים ומשפרים: מחקר מילות מפתח, מחקר אחר מתחרים בענף, מבנה תקין של קוד, תגיות Meta תקינות לכל עמוד באתר, מבנה כותרות וסדר היררכי הגיוני, תגיות alt לתמונות, טעינה מהירה של עמודי האתר, צמצום קריאות לשרת, מפת אתר תקינה, Google Search Console, Google Analytics ועוד רשימה ארוכה של נושאים חיוניים.

 

יום שעובר הוא כסף שלא חוזר!
פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעה אטרקטיבית לקידום האתר

חייגו 

או שלחו ווצאפ